Divi

Divi WordPress WooCommerce

w , , , , dnia 23 stycznia, 2021

Theme WordPress Divi

Po zakupie otrzymasz oryginalny klucz licencyjny od Elegant Themes który umożliwi aktualizowanie pluginu w panelu WordPress

Przenosi WordPressa na zupełnie nowy poziom wykorzystując zaawansowaną technologię Visual Buildera
Jeśli nigdy wcześniej nie tworzyłeś strony wykorzystując graficznego edytora będziesz zaskoczony jego możliwościami. Dzięki niemu będziesz w stanie zaimportować gotową stronę i wyedytować ją kilkoma kliknięciami co umożliwi Ci budowanie prostych ale również bardziej złożonych stron internetowych WordPress i sklepów WooCommerce.
Divi Builder zastępuje standardowy edytor postów WordPress znacznie lepszym wizualnym edytorem. Może być używany przez początkujących użytkowników ale również przez profesjonalistów, dając możliwość tworzenia zjawiskowych projektów z zaskakującą łatwością i szybkością

Funkcje Divi WordPress

Przeciągnij i upuść

Budowanie metodą “przeciągnij i upuść
Dodawaj, usuwaj i przesuwaj elementy na front-end swojej strony. Bez kodowania i bez zagmatwanych opcji back-end.

Wizualna edycja

Zaprojektuj swoją stronę w czasie rzeczywistym i natychmiast zobacz rezultaty. Twórz i dostosowuj swoje strony za pomocą intuicyjnych kontrolek wizualnych.

Własny CSS

Programiści mogą łatwo połączyć wizualną kontrolę projektowania Divi z własnym CSS. Interfejs Divi jest prosty, ale nie ograniczający.

Responsywna edycja

Tworzenie pięknych, responsywnych stron jest proste. Divi jest z natury responsywne i daje ci pełną kontrolę nad tym, jak twoja strona wygląda na urządzeniach mobilnych.

Opcje projektowe

Korzystaj z dziesiątek unikalnych elementów strony i tysięcy opcji projektowania. Divi daje ci pełną kontrolę nad wyglądem twojej strony.

Edycja tekstu w linii

Po prostu kliknij i zacznij pisać! Edycja strony jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Edytuj strony na front-end i zobacz rezultaty natychmiast po wpisaniu tekstu.

Zarządzanie projektami

Zapisz i zarządzaj nieograniczoną ilością własnych projektów. Łatwo używaj ich ponownie, aby rozpocząć nowe strony. Twórz zaawansowane systemy projektowania i usprawniaj przepływ pracy.

Elementy globalne i style

Zarządzaj wyglądem całej witryny za pomocą elementów globalnych i ustawień projektowych dla całej witryny. Divi to nie tylko kreator stron, to system projektowania witryn.

Cofanie, ponawianie i poprawki

Divi działa jak nowoczesne oprogramowanie. W prosty sposób możesz cofać, ponawiać i przemieszczać się po całej historii edycji. Jeśli popełnisz błąd, Divi cię w tym wyręczy.

Kompletny system projektowania WordPress

Kompletna kontrola projektowania. Divi to nie tylko motyw WordPress, to kompletny system projektowania, który pozwala na zaprojektowanie i dostosowanie każdej części strony od podstaw. Masz kontrolę nad wszystkim, aż do najdrobniejszych szczegółów. Stwórz idealne strony dla siebie i swoich klientów.

Optymalizacja i konwersja

Divi to nie tylko potężne narzędzia do projektowania, ale także pomoc w budowaniu sukcesu Twojej strony. Buduj swoje listy marketingowe z Bloom pop-ups. Promuj swoją stronę na portalach społecznościowych dzięki Monarch social sharing. Zwiększ konwersję na stronie dzięki Divi Leads split testing.

Szybciej buduj strony internetowe

Jeśli jesteś profesjonalistą w projektowaniu stron internetowych, będziesz zaskoczony szybkością i wydajnością Divi. Divi to nie tylko łatwy w użyciu kreator stron dla początkujących, to zaawansowany system projektowania, który pomoże przenieść przepływ pracy twojego zespołu na wyższy poziom.

Divi WordPress jest dla każdego

Freelancerzy

Divi sprawia, że tworzenie stron internetowych dla Twoich klientów jest o wiele łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Dzięki Divi możesz budować wszystko za pomocą jednej platformy, zamiast zarządzać dziesiątkami różnych motywów.

Agencje

Divi sprawia, że budowanie stron internetowych jest szybsze i bardziej efektywne. Usprawni Twój proces projektowania i poprawi współpracę w zespole. Jest również niesamowicie przystępny cenowo. Buduj nieograniczoną ilość stron internetowych dla swoich klientów w ramach jednego członkostwa.

Właściciele stron internetowych

Divi sprawia, że budowanie stron internetowych jest łatwiejsze. Dla początkujących i właścicieli stron internetowych, Divi daje ci swobodę w tworzeniu własnych wizji. Każdy może rozpocząć pracę z Divi dzięki edytorowi wizualnemu i setkom gotowych projektów.

Divi To

800+ gotowych projektów
100+ pełnych pakietów stron internetowych
Ponad 800 gotowych szablonów stron internetowych dostępnych w Divi za darmo. Zupełnie nowe układy są dodawane co tydzień wraz z darmowymi zdjęciami, ikonami i ilustracjami.

Stylowanie stanów hover

Korzystając z opcji hover, możesz tworzyć oszałamiające efekty hover i przekształcać moduły Divi w zabawne i interaktywne elementy. Nasz interfejs opcji hover jest unikalny i niesamowicie łatwy w użyciu. Każde ustawienie projektowe w Divi, które obsługuje przejścia, może teraz z łatwością dostosowywać się na hover.

Responsywna edycja

Tworzenie responsywnych stron internetowych jest łatwe z Divi. Divi jest domyślnie responsywny, ale idzie o krok dalej, dając Ci pełną kontrolę nad każdym ustawieniem projektu na każdym urządzeniu mobilnym. Dzięki temu możesz idealnie dopasować wygląd każdego elementu na komputerach, tabletach i smartfonach.

Czcionki i stylizacja tekstu

Korzystaj z pełnego zakresu opcji tekstu i czcionek. Wybierz jedną z setek czcionek internetowych lub załaduj własną. Dostosuj rozmiary tekstu, odstępy między literami i wysokość linii. Zmieniaj wagi czcionek i stylizację tekstu. Kontroluj wszystkie standardowe elementy tekstowe, takie jak łącza z kotwicami, listy i cytaty blokowe.

Dzielniki kształtów

Dodaj niestandardowe kształty i efekty do swoich stron, tworząc dynamiczne przejścia między blokami treści i dodając ten dodatkowy odrobinę osobistego stylu do swojej witryny. Shape Dividers mogą być umieszczone nad i pod każdą sekcją na Twojej stronie, pozwalając Ci łatwo budować oszałamiające efekty przejścia między różnymi częściami strony.

Opcje obramowania

Dodaj obramowanie do każdego elementu za pomocą edytora obramowań Divi. Twórz zaokrąglone rogi. Kontroluj rozmiary, kolory i style obramowania, a także twórz unikalne efekty, dostosowując każdą krawędź elementu z osobna.

Sterowanie i efekty transformacji

Divi daje Ci możliwość przekształcania elementów bezpośrednio na stronie w sposób, który zazwyczaj jest możliwy tylko w programach do projektowania graficznego, takich jak Photoshop czy Sketch. Możesz przesuwać elementy wokół siebie, skalować je w górę i w dół, obracać w trzech różnych osiach, a także przechylać i dostosowywać początek transformacji. Wszystko to odbywa się za pomocą super zgrabnego interfejsu, który sprawia, że każda transformacja jest łatwa do wykonania i zrozumienia.

Zaawansowane edytowanie kodu

Korzystaj z w pełni funkcjonalnego edytora kodu, który sprawia, że pisanie i edycja kodu jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Funkcje obejmują podświetlanie składni, raportowanie błędów, autouzupełnianie, wybieranie kolorów, zaznaczanie wielu linii, wyszukiwanie, znajdowanie i zastępowanie oraz wiele innych. Dodaj własny CSS do dowolnego elementu lub dodaj swój własny kod do dowolnej strony za pomocą modułu kodu Divi.

Filtry i efekty

Łatwo dostosuj i popraw wygląd dowolnego elementu za pomocą szeregu filtrów i efektów, takich jak barwa, nasycenie, jasność, kontrast, odwrócenie, rozmycie, krycie i sepia. Twórz oszałamiające projekty, korzystając z trybów mieszania tła.

Cienie kropli

Dodaj głębi swojej stronie, tworząc własne cienie. Masz pełną kontrolę nad rozmiarem, pozycją, kolorem i intensywnością cienia. Są one łatwe do stworzenia i nie musisz korzystać z żadnego programu graficznego!

Cienie tekstowe

Twórz wspaniałe efekty tekstowe za pomocą cieni tekstowych. Łatwo zastosuj cienie tekstowe do dowolnego elementu, korzystając z prostych ustawień wstępnych Divi, lub stwórz własne cienie tekstowe, korzystając z pełnego zestawu kontroli.

Animacje

Łatwo dodaj animacje do każdego elementu. Zastosuj proste animacje, korzystając z gotowych ustawień animacji Divi, lub stwórz własne animacje, dostosowując ich typ, prędkość i kierunek. Zachwyć swoich gości, gdy przewijają stronę w dół dzięki wspaniałym animacjom, które uruchamiają się, gdy elementy stają się widoczne.

Obrazy tła, kolory, gradienty i filmy wideo

Zastosuj niestandardowe kolory tła, gradienty tła, obrazy tła i filmy tła do dowolnego elementu. Twórz zabawne nakładające się efekty gradientów i obrazów lub używaj trybów mieszania tła, aby łączyć kolory i obrazy w celu tworzenia unikalnych projektów.

Multi-Select i masowa edycja

Multi-Select jest niesamowity. W Divi możesz nacisnąć Cmd lub Ctrl i kliknąć, aby zaznaczyć wiele elementów na stronie naraz. Następnie możesz edytować te elementy w tym samym czasie, zmieniając ich styl i zawartość lub przenosząc je w różne miejsca na stronie jako grupę.

Znajdź i zamień style

Dokonuj natychmiastowych zmian na całej stronie, oszczędzając wiele godzin spędzonych na edycji. Użycie funkcji znajdź i zamień pozwala na zmianę dowolnych wartości projektowych, takich jak kolory czy czcionki, na całej stronie lub w określonych miejscach. Zamiast otwierać każdy element z osobna i zmieniać kolory w kółko, po prostu znajdź i zamień w całym dokumencie. To jest niesamowite.

Magiczny menedżer kolorów

Divi automatycznie zapamiętuje ostatnio używane kolory i przechowuje je dla łatwego dostępu. Wyświetla również własną, konfigurowalną paletę kolorów. Dodatkowo Divi tworzy unikalną, rozszerzoną paletę kolorów, wykorzystując zaawansowaną teorię kolorów, aby dać Ci paletę sugerowanych kolorów, które będą świetnie wyglądać na Twojej stronie.

Kopiowanie i wklejanie stylów

Możliwość kopiowania i wklejania stylów pomiędzy elementami jest absolutnym przełomem w grze. W Divi wszystko może być skopiowane z jednego elementu i wklejone na inny. Możesz kopiować pojedyncze ustawienia, grupy ustawień, a nawet skopiować cały projekt elementu i przenieść go na inny element na stronie. Nie ma potrzeby otwierania ustawień projektu i edytowania ich w kółko. Wystarczy skopiować i wkleić.

Rozszerzalne style

Funkcja rozszerzania stylów w Divi wprowadza efektywność projektowania na zupełnie nowy poziom. Jeśli masz styl, który właśnie utworzyłeś i chcesz go użyć w innym miejscu na stronie, a nawet na całej stronie, możesz po prostu automatycznie rozszerzyć ten styl do wybranego miejsca. Aktualizuj setki elementów jednocześnie! Kontroluj dokładnie gdzie i do jakich elementów mają być rozszerzane Twoje style. Na przykład, powiedzmy, że właśnie stworzyłeś idealny styl box shadow i border dla swoich zdjęć, ale masz dziesiątki zdjęć na stronie. Możesz natychmiast rozszerzyć ten styl na pozostałe zdjęcia!

Szybkie akcje w Divi

System szybkich akcji w Divi jest narzędziem typu “znajdź i zrób”. Potrzebujesz pomocy w znalezieniu ustawienia? Szukasz wyjaśnień, jak coś działa w kreatorze? Po prostu wpisz, aby przeszukać nasze filmy pomocy i wszystkie dostępne opcje Divi. Wykonuj zaawansowane czynności, takie jak dodawanie elementów czy ładowanie układów. Szybko przeskakuj do różnych części konstruktora za pomocą kilku naciśnięć klawiszy, a nawet przeskakuj do różnych stron i różnych obszarów administracyjnych WordPress. Jest to super szybkie i ogromna oszczędność czasu.

Przeciągnij i upuść przesyłanie

Przeciągnij i upuść pliki multimedialne bezpośrednio na swoją stronę. Będą one ładowane natychmiast i pojawią się w twoim projekcie! Przeciągnij i upuść całe układy Divi, aby zaimportować je bezpośrednio. Przeciągnij nowe czcionki internetowe, pliki tekstowe, filmy i inne. Nie ma potrzeby korzystania z biblioteki multimediów WordPress.

Skróty klawiaturowe

Skróty klawiaturowe są kluczem do ostatecznej wydajności. Divi posiada pełną gamę skrótów klawiaturowych, których zaawansowani użytkownicy mogą używać, aby znacznie przyspieszyć pracę. Kiedy już opanujesz ich obsługę, będziesz się zastanawiać, jak mogłeś się bez nich obejść!

Szybki dostęp do stylizacji elementów

Elementy Divi posiadają ogromny wachlarz ustawień stylistycznych. Jednak Divi ułatwia także wyszukiwanie i filtrowanie tych ustawień oraz szybkie przechodzenie do już zmodyfikowanych ustawień. Przeglądanie zmodyfikowanych stylów daje ci listę wszystkich ustawień, które są aktualnie aktywne, dzięki czemu nie musisz przekopywać się przez cały wachlarz opcji. Jest to bardzo podobne do filtru “zobacz style komputera” w Google Chrome.
Ustawienia z możliwością wyszukiwania
Wszystkie ustawienia Divi można przeszukiwać. Zamiast przekopywać się przez różne grupy opcji, aby znaleźć tę konkretną, której szukasz, możesz po prostu zacząć wpisywać tekst, kiedy otworzysz okienko z ustawieniami, a wyniki zostaną odpowiednio przefiltrowane. Nawet jeśli wiesz, gdzie znaleźć opcję, szukanie jej jest szybsze. Nie trzeba klikać w różne zakładki i grupy. Jeśli chcesz zmienić kolor tła, po prostu wpisz “kolor tła” i opcja pojawi się od razu.

Możliwość filtrowania ustawień i wyszukiwania

Ustawienia w Divi można również filtrować. Stosując różne filtry wyszukiwania, można przyciąć wyniki wyszukiwania i pomóc znaleźć to, czego się szuka. Wyniki wyszukiwania mogą być filtrowane w celu uporządkowania ustawień w różne grupy, takie jak style zmodyfikowane, style responsywne i style hover.

MARKETING

Wsparcie dla email Opt-in Provider
Buduj swoje listy email marketingowe z modułem email opt-in w Divi. Divi posiada imponujący zakres wsparcia dla dostawców emaili, co pozwala na budowanie list na niemal każdej platformie. Możesz nawet tworzyć pola niestandardowe, co pozwoli Ci budować listy podzielone na segmenty i zbierać unikalne informacje od swoich subskrybentów. Posiada również funkcje zgodności z GDPR.

Tabele cenowe

Tabele cenowe są jednym z wielu elementów stron, które oferuje Divi. Dzięki pełnej gamie ustawień wyglądu i treści możesz stworzyć atrakcyjne strony sprzedaży dla swoich produktów.

Budowanie formularzy kontaktowych

Korzystaj z w pełni funkcjonalnego kreatora formularzy kontaktowych. Stwórz własne pola formularza, aby zebrać dowolny typ informacji od odwiedzających. Ukrywaj i wyświetlaj pola wejściowe za pomocą zaawansowanej logiki warunkowej. Stylizuj każde wejście indywidualnie, korzystając z pełnej gamy opcji projektowania.

Śledzenie społecznościowe

Pomóż zbudować swoją społeczność dzięki modułowi Divi i systemowi udostępniania Monarch. Obecność w mediach społecznościowych jest koniecznością, a Divi ułatwia promowanie twoich profili w mediach społecznościowych.

Wbudowany Split-Testing

System podzielonych testów w Divi to nie żart. Z Divi można przetestować wszystko. Testuj różne projekty i treści, wybieraj unikalne cele i sprawdzaj, jak radzą sobie poszczególne warianty. Divi daje ci potężny wgląd, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą wersję i zwiększyć współczynnik konwersji na swojej stronie, korzystając ze sprawdzonych wyników.

WooBuilder

Buduj i sprzedawaj wspaniałe produkty z Divi Builder
Divi jest kompatybilny z WooCoomerce i oferuje specyficzną integrację z WooCommerce, która sprawia, że te dwa narzędzia stanowią idealną parę. WooCommerce jest darmowy, co oznacza, że każdy, kto używa Divi, może zacząć sprzedawać produkty online bez dodatkowych kosztów.

Sprzedawaj swoje produkty

Zaprezentuj nieograniczone przedmioty w swoim sklepie, aby użytkownicy mogli przeglądać i kupować Twoje produkty online. Sprzedawanie za pomocą WordPressa nigdy nie wyglądało tak dobrze.

Buduj układy produktów za pomocą modułów WooCommerce w Divi

Ciesz się pełną kontrolą nad wyglądem stron produktów dzięki niestandardowym modułom WooCommerce Modules, które pozwalają tworzyć i kontrolować dowolny indywidualny element WooCommerce w dowolnym miejscu na swojej stronie. Decyduj o tym, co pojawia się na liście produktów, przesuwaj elementy, a nawet mieszaj moduły WooCommerce ze standardowymi modułami Divi, aby stworzyć cokolwiek. Divi przenosi WooCommerce na wyższy poziom.

Ustawienia i kontrola kreatora

Interfejs kreatora posiada wiele opcji, które pozwalają dostosować go do własnych potrzeb. Staramy się nie zamykać cię w określonych konwencjach UI, ale zamiast tego dajemy ci wolność tworzenia stron w sposób, w jaki chcesz.

Szybkie tworzenie stron

Kiedy tworzysz nową stronę, Divi daje ci łatwy dostęp do setek gotowych układów i wszystkich zapisanych układów. Możesz szybko zduplikować istniejące strony lub zacząć od zera.

Płynny i intuicyjny interfejs

Interfejs Divi jest jedyny w swoim rodzaju. Jest dyskretny i niewiarygodnie płynny. Możesz przesuwać elementy interfejsu i zmieniać położenie narzędzi, aby stworzyć przestrzeń roboczą, która Ci odpowiada. Nie zamyka Cię w określonej konwencji UI, ale zamiast tego pozwala wybrać tryb, który działa najlepiej dla Ciebie. Dostosuje się do rozmiaru ekranu i nigdy nie będzie Ci przeszkadzać.
Historia, automatyczne zapisywanie i kopie zapasowe przeglądarki
Divi ma Twoje wsparcie. Każda czynność, którą wykonasz podczas budowania, jest zapisywana w historii edycji. Możesz cofać, ponawiać i badać zmiany z łatwością. Jeśli coś pójdzie nie tak, na przykład awaria komputera lub internetu, Divi automatycznie zapisze twoje postępy, abyś mógł je przywrócić.

Zapisywanie, importowanie i eksportowanie elementów

W Divi możesz zapisywać elementy projektu lub całe układy w Bibliotece Divi. Te elementy mogą być łatwo dostępne, edytowane lub ponownie wykorzystane na różnych stronach. Ty i Twój zespół możecie szybko stworzyć zestaw elementów, które mogą być użyte do zbudowania spójnej strony z niesamowitą wydajnością. Możesz również importować i eksportować te układy między różnymi stronami internetowymi. Zbuduj swoją własną bibliotekę projektów lub pobierz i wykorzystaj jeden z niezliczonych niesamowitych układów dostępnych w Divi.

Tryby budowania widoku

W Divi można budować na wiele sposobów. Możesz swobodnie przełączać się pomiędzy różnymi trybami widoku, wybierając ten, który najlepiej pasuje do Ciebie lub Twojego aktualnego projektu. Powiększaj i pomniejszaj, przełączaj się pomiędzy widokami urządzeń mobilnych, przełączaj się pomiędzy unikalnymi trybami interakcji lub buduj szybko strukturę strony w trybie wire-frame. Wszystko zależy od Ciebie.

Przejście po programie Builder

Łatwo jest wskoczyć do Divi i zacząć projektować strony. Wbudowaliśmy pomocne wycieczki po produktach bezpośrednio w interfejs, dzięki czemu początkujący mogą uczyć się podczas korzystania z kreatora. Wycieczki po produktach są również świetne dla klientów, oszczędzając czas projektantów podczas przekazywania stron swoim klientom.

Kreator motywów

Zaprojektuj całą witrynę, nie tylko posty i strony
Korzystaj z w pełni funkcjonalnego systemu szablonów, który wykorzystuje możliwości kreatora wizualnego Divi do projektowania nagłówka, stopki, szablonów produktów, szablonów postów, stron kategorii, strony 404 i wielu innych.
Kreator nagłówka i stopki
Za pomocą kreatora motywu możesz stworzyć własne nagłówki i stopki dla każdej części swojej strony, używając wielu modułów i opcji układu Divi.

Kreator szablonów postów i produktów

Korzystając z kreatora motywów Divi, możesz tworzyć szablony postów i produktów, które zmieniają strukturę postów na całej stronie. Nie musisz projektować każdego postu osobno w Divi i nie musisz tworzyć schematów-dzieci, aby zmodyfikować strukturę swojego motywu. Wszystko może być zaprojektowane w kreatorze, a informacje o postach mogą być wyświetlane automatycznie za pomocą systemu dynamicznej zawartości Divi.

Globalne style strony

Dostosuj swoją stronę do własnego systemu projektowania, edytując domyślny wygląd dowolnego elementu. Kiedy modyfikujesz domyślny wygląd modułu, aktualizuje się on na całej stronie jednocześnie. Budowanie motywów w całej witrynie plus edycja projektu w całej witrynie to doskonałe połączenie.

Zarządzanie

Role użytkowników, opcje motywu i obsługa strony
Divi posiada pełen zestaw opcji motywu, które ułatwiają zarządzanie stroną.

Przeglądaj dokumentację, uzyskaj wsparcie techniczne i włącz zdalny dostęp za pomocą jednego kliknięcia

Centrum Wsparcia Divi pomoże ci dostroić twoją stronę dzięki funkcji sprawdzania stanu systemu. Możesz włączyć zdalny dostęp jednym kliknięciem, aby umożliwić naszemu zespołowi wsparcia technicznego zalogowanie się na twoją stronę i rozwiązanie problemów, z którymi się borykasz. Możesz również włączyć tryb bezpieczny Divi, aby szybko i bezpiecznie ominąć wszelkie konflikty z wtyczkami innych firm.

Ustaw niestandardowe role użytkownika i uprawnienia dla swojego zespołu lub klientów

Divi posiada edytor ról, za pomocą którego możesz ograniczyć dostęp do pewnych rzeczy w kreatorze. Na przykład, możesz ograniczyć możliwość modyfikacji projektu przez klienta, ale pozwolić mu na zmianę treści tekstu na w pełni zaprojektowanej stronie. To upraszcza doświadczenie dla swoich klientów i utrzymuje projektanta strony w kontroli.

Łatwa konfiguracja motywu i pełna kontrola nad nim dzięki opcjom motywu Divi

Divi posiada mnóstwo opcji i ustawień dostosowywania motywu. Wszystkie ustawienia Divi są łatwe do zarządzania w panelu Divi Theme Options.

Globalna strona

Przetłumaczone na 32 języki
Nie tylko elementy front-end są przetłumaczone, ale również rozszerzyliśmy lokalizację motywu, aby objąć interfejs Divi Builder, w tym wszystkie pola formularzy i opisy. Kiedy włączysz język RTL w pulpicie nawigacyjnym WordPress, Divi i front-end Twojej strony automatycznie przełączy się na tryb RTL.

Możliwość rozbudowy

Uzyskaj dostęp do 100 rozszerzeń Divi lub stwórz własne
Divi nie jest tylko motywem i nie jest tylko frameworkiem. To społeczność setek tysięcy projektantów i deweloperów wypełniona niesamowitymi rozszerzeniami, motywami potomnymi i układami, które pomogą rozwinąć Divi jeszcze bardziej.

Divi Marketplace

Znajdź setki modułów, motywów i układów stron trzecich
Divi jest niesamowite samo w sobie, ale jest również wspierane przez prężnie działającą społeczność programistów i projektantów (tak jak WordPress)! W Divi Marketplace znajdziesz mnóstwo darmowych i płatnych produktów, które pomogą ci stworzyć wyjątkowe strony internetowe.

Rozwijaj

Deweloperzy radujcie się! Rozszerzaj Divi na nowe i ekscytujące sposoby
Divi to coś więcej niż tylko motyw, to kompletny framework do tworzenia stron internetowych, wspierany przez prężną i entuzjastyczną społeczność. Wierzymy w możliwość rozbudowy i kultywowanie ekosystemu open source. Dlatego właśnie stworzyliśmy API Divi dla deweloperów, które pozwala im tworzyć własne moduły Divi i nie tylko.

Motyw Divi

All-In-One Temat, który zawiera Divi Builder!
Divi Theme jest ostatecznym wszystko-w-jednym rozwiązanie do tworzenia stron internetowych dla WordPress. Pochodzi z Divi Builder pre-pakiet i pakuje go w pełni konfigurowalny temat, który działa idealnie z wszystkich elementów konstruktora.

Wtyczka Divi

Samodzielna wtyczka kreatora stron dla każdego motywu WordPress
Używasz już motywu na swojej stronie? To też jest w porządku. Możesz zainstalować wtyczkę Divi i używać kreatora do tworzenia oszałamiających projektów w strukturze szablonów innych firm. To działa z każdym motywem.

Nieograniczone użytkowanie

Pojedyncza subskrypcja daje Ci nieograniczoną możliwość korzystania z naszych motywów i wtyczek. Zainstaluj je na tylu stronach, ile chcesz, korzystając z jednej licencji. Używaj ich również na stronach klientów bez ograniczeń.

Prosta wycena

Jedna subskrypcja, jedna opłata, bez żadnych zobowiązań. Uzyskaj wszystko w naszym pojedynczym członkostwie. Zasil cały swój zespół i korzystaj z naszych motywów i wtyczek na nieograniczonej liczbie stron internetowych.

Stałe aktualizacje

Kiedy używasz naszych produktów, możesz spać spokojnie, wiedząc, że zawsze ciężko pracujemy, aby były one aktualizowane, bezpieczne i kompatybilne z najnowszą wersją WordPress.

Produkty, którym możesz zaufać

Twoja strona internetowa i strony internetowe Twoich klientów są cenne. Musisz mieć zaufanie do produktów, które je zasilają. Elegant Themes zapewnia poziom wsparcia i jakości produktów, który jest niezrównany.

Solidne bezpieczeństwo

Poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa podczas tworzenia naszych produktów. Możesz spać spokojnie wiedząc, że mamy Twoje wsparcie. Nie ufaj stronom swoich klientów z jakimkolwiek starym motywem lub wtyczką.

Wsparcie 24/7 Premium

Jesteśmy bardzo dumni z poziomu wsparcia, które zapewniamy naszym klientom. Nasz zespół jest dostępny 24/7. Zazwyczaj odpowiadamy w czasie krótszym niż godzina i często jesteśmy dostępni dla natychmiastowego czatu na żywo.

Aktywna społeczność

Nie kupujesz tylko oprogramowania, gdy dołączasz do Elegant Themes. Stajesz się częścią niesamowitej społeczności wypełnionej wspaniałymi i pełnymi pasji ludźmi!

Kupując otrzymasz:

  • Motyw Divi
  • Wtyczkę Divi Builder
  • Wtyczka Monarch Social Sharing
  • Wtyczkę Bloom
  • Klucz licencyjny który umożliwia wykonywanie automatycznych aktualizacji z poziomu panelu admina WordPress

Po zakupie otrzymasz pliki do wgrania na stronie, a następnie kod licencji do wprowadzenia na stronie.

 

 

Szczegóły

  • Cena
    :

    24.99 PLN