Smush

WP Smush

w , dnia 24 marca, 2021

Plugin WordPress Smush opis

Optymalizuj obrazy, włącz leniwe ładowanie, zmieniaj rozmiar, kompresuj i poprawiaj szybkość strony Google dzięki niesamowicie potężnemu i w 100% darmowemu smusherowi obrazu WordPress, przyniesionemu do ciebie przez superteam w WPMU DEV!

I niezależnie od tego, czy piszesz to “optymalizuj” czy “optymalizuj”, Smush skompresuje obrazy bez widocznego spadku jakości.

Optymalizacja obrazu to najprostszy sposób, aby Twoja strona ładowała się super szybko!

WP-SmushNAGRADZANY OPTYMALIZATOR OBRAZÓW

Smush został sprawdzony i przetestowany jako numer jeden pod względem szybkości i jakości. Jest to również wielokrotnie nagradzana, wielokrotnie sprawdzana ulubiona wtyczka do optymalizacji obrazu i kompresji obrazu dla WordPress.
Kompresja bezstratna – Usuń nieużywane dane i skompresuj obrazy bez wpływu na jakość obrazu.
Lazy Load – odraczaj obrazy poza ekranem za pomocą przełącznika.
Bulk Smush – Zoptymalizuj i skompresuj do 50 obrazów za pomocą jednego kliknięcia.
Zmiana rozmiaru obrazu – ustaw maksymalną szerokość i wysokość, a duże obrazy będą skalowane w dół podczas ich kompresji.
Wykrywanie obrazów o niewłaściwym rozmiarze – szybko zlokalizuj obrazy, które spowalniają twoją stronę.
Optymalizacja katalogów – Optymalizuj obrazy nawet jeśli nie znajdują się one w bibliotece mediów.
Zautomatyzowana optymalizacja – Asynchroniczna automatyczna optymalizacja załączników dla super szybkiej kompresji przy wysyłaniu.
Bez limitów miesięcznych – Optymalizuj wszystkie swoje obrazy do 5 MB wielkości, za darmo na zawsze (bez dziennych, miesięcznych lub rocznych limitów).
Integracja bloków Gutenberg – Zobacz wszystkie statystyki Smush bezpośrednio w blokach obrazu.
Kompatybilny z Multisite – oferuje zarówno globalne, jak i indywidualne ustawienia Multisite.
Przetwarzanie wszystkich plików – Smush przetwarza pliki PNG, JPEG i GIF, aby uzyskać optymalne rezultaty.
Super Servers – Smush obrazy bez spowolnienia za pomocą szybkiego, niezawodnego API Smush WPMU DEV.
Konwertuj na WebP (tylko Pro) – Aktualizuj i automatycznie obsługuj obrazy w formacie Next-Gen WebP.
I wiele, wiele, wiele więcej!

KOMPRESJA OBRAZU Z ZACHOWANIEM JEGO JAKOŚCI

Niektóre narzędzia do kompresji obrazów niszczą je z utratą jakości nawet o 30%. Nasze serwery usuwają ukryte, nieporęczne informacje z Twoich obrazów i zmniejszają rozmiar pliku bez wpływu na jego wygląd.

Smush skrupulatnie skanuje każdy obraz, który przesyłasz – lub już dodałeś do swojej witryny – wycina wszystkie niepotrzebne dane i skaluje go dla Ciebie przed dodaniem go do biblioteki multimediów. I może obsługiwać obrazy w formacie WebP.

SKOMPRESUJ DOWOLNY OBRAZ W DOWOLNYM KATALOGU

Oprócz kompresji ładowanych mediów, możesz chcieć skompresować obrazy przechowywane w innych folderach. Smush pozwala teraz skompresować dowolny obraz w dowolnym katalogu, dzięki czemu możesz zoptymalizować wszystkie obrazy w swojej witrynie – w tym obrazy NextGEN, obrazy przechowywane na Amazon S3 za pomocą WP Offload Media i obrazy w KAŻDYM pakiecie wtyczek i motywów WordPress!

KOMPATYBILNY Z TWOIMI ULUBIONYMI MOTYWAMI, KREATORAMI STRON I WTYCZKAMI BIBLIOTEKI MULTIMEDIÓW

Bez względu na to, jakiego motywu lub wtyczki używasz, aby lepiej zarządzać biblioteką multimediów WordPress, Smush ma Cię pod opieką. Sprawdź tylko kilka popularnych produktów, z którymi współpracuje Smush, aby Twoja witryna była szybsza i bardziej wydajna:

WP All Import
WP Offload Media
WP Media Folder
WP Retina 2x
Galeria NextGen
WPML
Galeria Envira
Avada Fusion Builder
Style
I wiele, wiele, wiele więcej!
WYKRYWANIE NIEPRAWIDŁOWEGO ROZMIARU OBRAZU
Smush zawiera funkcję wykrywania nieprawidłowych rozmiarów obrazów. Aktywuj go, a twoje obrazy zostaną podświetlone wraz z inteligentnymi wskazówkami dotyczącymi skalowania obrazów. Szybko zlokalizuj obrazy, które powstrzymują Cię przed uzyskaniem doskonałej 100 w teście Google PageSpeed.

PRYWATNOŚĆ

Smush nie wchodzi w interakcję z użytkownikami końcowymi na Twojej stronie internetowej. Jedyna opcja wprowadzania danych, jaką posiada Smush, to subskrypcja newslettera tylko dla administratorów witryny.

Smush korzysta z usługi poczty elektronicznej innej firmy (Mailchimp) w celu wysyłania e-maili informacyjnych (Opt-in) do administratora witryny. Adres e-mail administratora jest wysyłany do Mailchimp, a plik cookie jest ustawiany przez usługę. Tylko informacje o administratorze są gromadzone przez Mailchimp.

Smush wysyła obrazy do serwerów WPMU DEV, aby zoptymalizować je do użytku w sieci. Obejmuje to przesyłanie danych EXIF. Dane EXIF zostaną usunięte lub zwrócone w takiej postaci, w jakiej są. Nie są one przechowywane na serwerach WPMU DEV.

Smush-Dashboard

Zobacz Smush wp na stronie producenta

Szczegóły

  • Cena
    :

    24.99 PLN