wpforms

WpForms

w dnia 30 marca, 2021

WpForms Opis

wpforms

WORDPRESS CONTACT FORM BUILDER PLUGIN
Wierzymy, że nie powinieneś musieć zatrudniać programisty, aby stworzyć formularz kontaktowy WordPress. Dlatego zbudowaliśmy WPForms, kreator formularzy WordPress metodą “przeciągnij i upuść”, który jest ŁATWY i POTĘŻNY.

WPForms pozwala tworzyć piękne formularze kontaktowe, formularze opinii, formularze subskrypcji, formularze płatności i inne rodzaje formularzy dla Twojej witryny w ciągu kilku minut, a nie godzin!

W WPForms, doświadczenie użytkownika jest naszym priorytetem nr 1. Nasze wstępnie zbudowane szablony formularzy i przepływy pracy sprawiają, że WPForms jest najbardziej przyjazną dla początkujących wtyczką do formularzy kontaktowych na rynku.

Wyzwanie WPForms poprowadzi Cię przez tworzenie Twojego pierwszego formularza w mniej niż 5 minut. Przeprowadzimy Cię przez użycie kreatora formularzy aż do dodania formularza do strony w Twojej witrynie! WPForms zawiera integracje dla popularnych kreatorów stron, takich jak Edytor bloków WordPress (Gutenberg), Edytor klasyczny, Elementor i Divi, dzięki czemu cały proces jest bezproblemowy.

WPForms to w 100% mobilne responsywne rozwiązanie formularza kontaktowego, więc Twoje formularze kontaktowe zawsze będą wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach (mobilnych, tabletach, laptopach i komputerach stacjonarnych).

Formularze kontaktowe WPForms są również wysoce zoptymalizowane pod kątem wydajności stron internetowych i serwerów, ponieważ rozumiemy znaczenie szybkości, jeśli chodzi o SEO, marketing i konwersję. Możemy szczerze powiedzieć, że WPForms jest jedną z najszybszych wtyczek WordPress contact form builder na świecie.

Wzięliśmy ból z tworzenia formularzy kontaktowych i uczyniliśmy go łatwym. Oto dlaczego inteligentni właściciele firm, projektanci i programiści kochają WPForms, a ty też będziesz!

KREATOR FORMULARZY KONTAKTOWYCH METODĄ PRZECIĄGNIJ I UPUŚĆ

Byliśmy zmęczeni nadętymi i zabugowanymi wtyczkami do budowania formularzy kontaktowych. Dlatego zbudowaliśmy WPForms, aby dostosować się do Twojego przepływu pracy i umożliwić Ci tworzenie niestandardowych formularzy kontaktowych w ciągu kilku minut. Korzystając z naszego łatwego w użyciu kreatora formularzy online typu “przeciągnij i upuść”, możesz łatwo dodać niestandardowe pola formularza, zmienić ich układ i w zasadzie stworzyć kompletny formularz kontaktowy w ciągu 5 minut lub mniej.

Ale nie bierz tylko naszego słowa. Zobacz, co mówi jeden z ekspertów WordPress:

WSTĘPNIE ZBUDOWANE SZABLONY FORMULARZY
Budowanie formularzy kontaktowych w WordPressie może być czasochłonne. Dlaczego?

Ponieważ każda inna wtyczka WordPress contact form builder wymaga, abyś zbudował swój formularz kontaktowy od podstaw. Prawda jest taka, że często nie jest konieczne tworzenie formularza kontaktowego całkowicie od zera, chyba że naprawdę tego chcesz.

Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć prosty formularz kontaktowy, formularz marketingowy, formularz zapytania o ofertę, formularz darowizny, formularz zamówienia płatności, formularz rejestracyjny lub formularz subskrypcji, mamy dla Ciebie szablon formularza wewnątrz naszego kreatora formularzy kontaktowych.

WPForms jest wyposażony w wstępnie wbudowane szablony formularzy, aby pomóc Ci zaoszczędzić czas. Możesz dodawać, usuwać lub zmieniać układ pól w zależności od potrzeb.

Zobacz 100+ gotowych szablonów formularzy WPForms Demo

GOTOWY NA URZĄDZENIA MOBILNE, PRZYJAZNY DLA SEO I ZOPTYMALIZOWANY

Formularze kontaktowe WPForms są domyślnie w 100% responsywne i przyjazne dla urządzeń mobilnych. Zoptymalizowaliśmy również każde zapytanie na front-end i back-end, aby zapewnić maksymalną szybkość – tak, WPForms jest jedną z najszybszych wtyczek formularzy kontaktowych WordPress.

Możesz osadzić swój formularz kontaktowy na dowolnej stronie ze zoptymalizowanym tytułem i opisem. Dzięki prędkości i odpowiedniemu formatowaniu, WPForms jest również jedną z najbardziej przyjaznych dla SEO wtyczek formularzy kontaktowych.

WSZYSTKIE POLA I FUNKCJE, KTÓRYCH POTRZEBUJESZ, ABY ODNIEŚĆ SUKCES
Od ocen gwiazdkowych do przesyłania plików do wielostronicowych formularzy kontaktowych z paskiem postępu, mamy wszystkie pola, których potrzebujesz.

Możesz łatwo zintegrować swoje formularze kontaktowe z usługą marketingu e-mail lub zbierać płatności za rezerwacje i zamówienia. WPForms pozwala Ci na to wszystko.

Najlepszą częścią jest to, że możesz to wszystko zrobić bez zatrudniania dewelopera.

Zobacz, co jeden z właścicieli firm ma do powiedzenia na temat formularza kontaktowego WPForms:

ANKIETY I SONDAŻE

Wraz z formularzem kontaktowym możesz również użyć WPForms do tworzenia ankiet i sondaży.

Nasz dodatek do wtyczki WordPress Survey jest wyposażony w inteligentne pola ankietowe, w tym skalę prawdopodobieństwa, oceny gwiazdkowe, wielokrotny wybór, Net Promoter Score (NPS) i inne, dzięki czemu możesz tworzyć niestandardowe formularze ankiet, takie jak Survey Monkey (bez wysokich kosztów).

WPForms oferuje najlepsze w swojej klasie raportowanie ankiet. Możesz użyć naszych interaktywnych raportów, aby dostosować wykresy, wyeksportować je do prezentacji, a nawet wyświetlić zbiorcze wyniki swoim użytkownikom.

Najlepszą częścią raportów ankiet WPForms jest to, że mogą one działać wstecz na każdym starym formularzu kontaktowym lub formularzu kontaktowym ankiety zwrotnej utworzonym za pomocą WPForms.

Tysiące firm uwielbia ankiety WPForms do tworzenia formularzy opinii pracowników, formularzy opinii klientów, formularzy petycji online i innych.

Możesz również użyć dodatku surveys & polls, aby łatwo utworzyć ankietę na swojej stronie. Aby zaoszczędzić czas podczas tworzenia ankiet dla użytkowników, dodaliśmy wbudowany szablon formularzy ankiet. Nasza funkcja ankiet oferuje raporty w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz podzielić się wynikami ankiety z użytkownikiem natychmiast po oddaniu przez niego głosu.

Podobnie jak formularz kontaktowy, możesz osadzić swoje ankiety i sondaże wewnątrz dowolnego postu, strony lub obszaru widżetów w WordPress.

CZŁONKOSTWO I DOMYŚLNE FORMULARZE WORDPRESS
Oprócz budowania prostych formularzy kontaktowych, których potrzebuje każda witryna WordPress, WPForms pomaga również tworzyć lepsze domyślne formularze WordPress.

Na przykład możesz użyć WPForms do tworzenia niestandardowych formularzy logowania WordPress i niestandardowych formularzy rejestracji użytkownika WordPress, które są świetne dla witryn członkowskich.

W przypadku witryn członkowskich możesz również użyć WPForms do utworzenia formularza kontaktowego chronionego hasłem lub nawet formularza kontaktowego tylko dla członków, który jest ograniczony tylko do zalogowanych użytkowników.

Nawet jeśli nie używasz wtyczki członkostwa WordPress, możesz użyć WPForms do tworzenia formularzy rejestracji członkostwa, formularzy online RSVP i innych formularzy kontaktowych książki adresowej.

Blogerzy i wydawcy mogą korzystać z naszych formularzy składania postów WordPress, aby akceptować posty gościnne, formularz kontaktowy testimonials do zbierania testiomnials i formularze umów partnerskich, aby rozwijać swoją działalność.

FORMULARZ PŁATNOŚCI, FORMULARZ DAROWIZNY, FORMULARZ REZERWACJI I INNE

Chociaż WPForms rozpoczął działalność jako wtyczka formularza kontaktowego, przekształcił się w potężne rozwiązanie niestandardowych formularzy, które możesz wykorzystać do stworzenia formularza płatności, formularza darowizny, formularza rejestracyjnego, formularza rezerwacji online, formularza mobilnego i w zasadzie każdego rodzaju niestandardowego formularza, którego potrzebujesz.

WPForms integruje się zarówno z PayPal, jak i Stripe, dzięki czemu możesz łatwo utworzyć formularz płatności kartą kredytową, aby akceptować płatności na swojej stronie internetowej. Jeśli używasz SSL, możesz użyć naszego formularza płatności Stripe, aby zaakceptować płatności kartą kredytową. Alternatywnie możesz użyć naszego formularza płatności PayPal, aby stworzyć formularz darowizny i akceptować płatności online.

Oprócz prostych formularzy zamówień, właściciele firm używają również WPForms do tworzenia niestandardowych formularzy zakupu produktów, formularzy zamówień na koszulki, formularzy rezerwacji online i innych.

Rozumiemy, że czasami możesz potrzebować stworzyć formularz kontaktowy, który wymaga podpisu. WPForms jest wyposażony w pole podpisu, aby zbierać podpisy użytkowników na swoich formularzach WordPress lub nawet tworzyć niestandardowe formularze podpisów.

Możesz zrobić to wszystko, nadal korzystając z tego samego łatwego w użyciu kreatora formularzy kontaktowych, który jest kochany przez ponad 4 miliony użytkowników.

FORMULARZE, KTÓRE SĄ ZOPTYMALIZOWANE POD KĄTEM KONWERSJI I WYNIKÓW
Dzięki naszemu dodatkowi Form Pages możesz tworzyć nie rozpraszające niestandardowe strony docelowe formularzy, takie jak Google Forms i Wufoo, bezpośrednio w WordPressie, dzięki czemu możesz zwiększyć konwersje bez ponoszenia wysokich kosztów (Zobacz demo Form Pages).

Aby poprawić współczynnik ukończenia formularza, stworzyliśmy Conversational Forms®, który pomaga sprawić, że Twój ogólny formularz opinii i inne niestandardowe formularze kontaktowe poczują się bardziej ludzkie dzięki dodaniu interaktywnego układu formularza. Nasze formularze konwersacyjne są podobne do Typeform bez wysokich kosztów subskrypcji (Zobacz demo Conversational Forms).

WPForms ma również inne funkcje optymalizacji konwersji, takie jak nasza inteligentna logika formularzy, która pozwala tworzyć dynamiczne formularze kontaktowe, w których pola zmieniają się na podstawie odpowiedzi użytkownika, wielostronicowe formularze kontaktowe z paskiem postępu i inne zaawansowane formularze kontaktowe.

Integracja analityki formularzy WPForms z MonsterInsights pozwala na łatwe śledzenie Twoich formularzy przechwytywania leadów, formularzy zapisu do newslettera, formularzy kontaktowych zapytania o ofertę oraz innych ważnych formularzy na Twojej stronie.

ŁATWE DO DOSTOSOWANIA I ROZSZERZENIA
Możesz łatwo dostosować swoje formularze kontaktowe za pomocą naszych podziałów sekcji, bloków HTML i niestandardowego CSS.

Jeśli używasz kreatorów stron Elementor lub Divi, nasze natywne integracje pozwolą Ci łatwo dostosować styl Twoich formularzy.

Wiedzieliśmy również, że nasi przyjaciele deweloperzy mogą chcieć rozszerzyć proste formularze kontaktowe jeszcze bardziej. Właśnie dlatego WPForms zawiera mnóstwo haków i filtrów do tworzenia niestandardowych funkcji.

Ponieważ formularze kontaktowe są niezbędne w marketingu, WPForms to obowiązkowa wtyczka dla każdej witryny!

PEŁNA LISTA FUNKCJI WPFORMS

Online Form Builder – Nasz potężny kreator formularzy kontaktowych typu “przeciągnij i upuść” pozwala łatwo tworzyć formularze kontaktowe WordPress i inne formularze online w ciągu zaledwie kilku minut bez pisania jakiegokolwiek kodu.
100% Responsywny – Przyjazne dla urządzeń mobilnych formularze kontaktowe.
GDPR Friendly – Spraw, aby Twój formularz kontaktowy był zgodny z GDPR za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
Szablony formularzy – Skorzystaj z naszych gotowych szablonów formularzy, aby zaoszczędzić czas. Nigdy więcej nie zaczynaj od zera (zobacz dema wszystkich szablonów formularzy).
Ochrona przed spamem – WPForms zapewnia inteligentną ochronę antyspamową od razu po wyjęciu z pudełka, a także bezpośrednią integrację z hCaptcha i Google reCAPTCHA.
Natychmiastowe powiadomienia o formularzach – Szybko reaguj na przychodzące zapytania dzięki naszemu systemowi natychmiastowych powiadomień o formularzach kontaktowych.
Inteligentne potwierdzenie formularza – pokaż niestandardową wiadomość o powodzeniu lub przekieruj użytkowników na niestandardową stronę z podziękowaniem.
Przesyłanie plików – Zbieraj pliki i media za pośrednictwem formularzy kontaktowych dzięki funkcji przesyłania plików.
Formularze wielostronicowe – podziel długie formularze na wiele stron z paskiem postępu, aby poprawić wrażenia użytkownika.
Inteligentna logika warunkowa – Pokaż lub ukryj pola i sekcje formularza kontaktowego w oparciu o zachowanie użytkownika.
Formularze podpisu – Twórz formularze podpisu lub dodaj pole podpisu do formularza kontaktowego, formularza zgłoszeniowego, formularza rezerwacji itp.
Formularze rejestracji użytkownika – Utwórz niestandardowy formularz rejestracji użytkownika i niestandardowy formularz logowania w WordPress.
Przesyłanie postów – Zbieraj treści przesłane przez użytkowników w WordPressie za pomocą naszego formularza przesyłania postów z przodu. Świetnie nadaje się do postów gościnnych, referencji, katalogu firm, list itp.
Geolokalizacja – Wyświetlaj informacje o lokalizacji swoich użytkowników.
Niestandardowe captchas – Utwórz niestandardowe captchas dla swojego formularza kontaktowego.
Ankiety i sondaże – Łatwo twórz formularze ankietowe i analizuj dane za pomocą interaktywnych raportów.
Porzucanie formularzy – Odblokuj więcej leadów i rozwijaj swój biznes dzięki częściowemu wypełnianiu formularzy.
Blokada formularzy – Zarządzaj uprawnieniami do formularzy i dodawaj reguły kontroli dostępu, w tym formularze chronione hasłem, formularze tylko dla członków, limit wejść do formularza kontaktowego na osobę, zamykanie formularza po określonej dacie / czasie, itp.
Formularze offline – Pozwól odwiedzającym zapisać wprowadzone dane w trybie offline i przesłać je, gdy ich połączenie internetowe zostanie przywrócone.
Strony docelowe formularzy – Stwórz “wolne od rozproszenia uwagi” strony docelowe formularzy, aby zwiększyć konwersje. Świetna alternatywa dla Google Forms i Wufoo.
Formularze konwersacyjne – Interaktywny układ formularza, który sprawia, że formularz jest bardziej ludzki i zwiększa ogólny wskaźnik ukończenia. Świetnie nadaje się do ankiet i formularzy rejestracyjnych. Doskonała alternatywa Typeform dla WordPress bez wysokich kosztów.
Webhooks – Wysyłaj dane wejściowe formularza do narzędzi pomocniczych i usług zewnętrznych. Nie wymaga kodu i nie ma potrzeby korzystania z wtyczki innej firmy.
Raportowanie User Journey – Odkryj kroki, które podejmują Twoi odwiedzający, zanim prześlą Twoje formularze. Bezpośrednio w pulpicie nawigacyjnym WordPress możesz łatwo zobaczyć treści, które napędzają najbardziej wartościowe konwersje formularzy.
INTEGRACJE
Formularze płatności PayPal – Twórz formularze PayPal, aby łatwo zbierać płatności, darowizny i zamówienia online.
Formularze Stripe – Łatwo zbieraj płatności kartą kredytową, darowizny i zamówienia online dzięki naszemu dodatkowi Stripe.
Formularze Authorize.Net – Połącz swoją witrynę WordPress z Authorize.Net, aby zbierać płatności, darowizny i zamówienia online.
Mailchimp Forms – Twórz formularze zapisu do newslettera Mailchimp w WordPressie i połącz je z formularzem kontaktowym, aby rozwijać swoją listę e-mailową.
Formularze AWeber – Utwórz formularze zapisu do newslettera AWeber w WordPressie i połącz je z formularzem kontaktowym, aby zwiększyć swoją listę e-mailową.
Campaign Monitor Forms – Utwórz formularze zapisu do newslettera Campaign Monitor w WordPressie i połącz je z formularzem kontaktowym, aby zwiększyć swoją listę mailingową.
GetResponse Forms – Utwórz formularze zapisu na newsletter GetResponse w WordPressie i połącz je z formularzem kontaktowym, aby zwiększyć swoją listę mailingową.
Constant Contact Forms – Stwórz formularze zapisu na newsletter Constant Contact w WordPressie i połącz je z formularzem kontaktowym, aby zwiększyć swoją listę mailingową.
Drip Forms – Utwórz formularze zapisu na newsletter Drip w WordPressie i połącz je z formularzem kontaktowym, aby zwiększyć swoją listę mailingową.
Formularze ActiveCampaign – Dodawaj kontakty do konta ActiveCampaign, rejestruj wydarzenia, dodawaj notatki do kontaktów i nie tylko.
Sendinblue Forms – Twórz formularze Sendinblue, aby zautomatyzować swój marketing i zaangażować swoich subskrybentów.
Salesforce Forms – Łatwo wysyłaj kontakty i leady z formularzy WordPress do konta Salesforce CRM.
Zapier Addon – Połącz swoje formularze WordPress z ponad 1000 aplikacji. Kieruj dane z formularza kontaktowego do swojego ulubionego CRM, usługi e-mail marketingu itp.
Po przeczytaniu tej listy funkcji, prawdopodobnie możesz sobie wyobrazić, dlaczego WPForms jest najlepszą wtyczką formularza kontaktowego WordPress na rynku.

Zobacz WpForms na stronie producenta

Szczegóły

  • Cena
    :

    24.99 PLN