blank

ElementsKit

w ,

Choose Your Desired Option(s)

ElementsKit

jest kompletnym zestawem dodatków dla Elementor Page Builder. ElementsKit zawiera najbardziej wszechstronne moduły, takie jak Header Footer Builder, Mega Menu Builder Layoutkit itp. pod jednym dachem. Posiada 55+ niestandardowych widgetów do tworzenia dowolnych stron z łatwością. Posiada kilka najbardziej unikalnych i potężnych kontrolek dla Elementora, takich jak Image Picker, Ajax Select2, Advanced Widget i wiele innych. Dlaczego potrzebujesz wielu wtyczek? Gdzie wszystko pod jednym kapturem?

Zestaw elementów Elementor Addon ma ekskluzywne funkcje, które wysadzą Twój umysł w powietrze. Jak nasz Mega Menu Builder, Biblioteka układów Header i Footer Builder, One Page Scroll, Sticky Content, Parallax Effects, otrzymasz mnóstwo funkcji Premium, których nigdy nie wyobrażałeś sobie.

elementskit

elementskit lite

Mega Menu Builder
Pionowe Mega Menu
45+ wstępnie zaprojektowanych szablonów nagłówka i stopki
55+ elementów darmowych i premium
500+ gotowych sekcji
30+ gotowych stron
30+ gotowych ustawień widgetów
Widżety WooCommerce
Przewijanie jednej strony
Lepka treść
Efekty paralaksy
Obszar wielu widgetów
Elementor Gallery Pack. Możliwość filtrowania, maskownica, siatka
Kompatybilny z różnymi przeglądarkami
W pełni responsywny
Zespół wsparcia ekspertów
Zbuduj z Elementorem

BIBLIOTEKA LAYOUTKIT

Dzięki ElementsKit posiadamy bibliotekę layoutów, w której dostępnych jest ponad 7+ gotowych stron głównych oraz 300+ gotowych sekcji. Wystarczy kliknąć ikonę układu i wstawić go na swoją stronę, jest to tak proste w użyciu, bez żadnych kłopotów jak import JSON. Dostaniesz kompletny natywny czuć, gdy używasz tego.

Elements kit elementor to 250+ gotowych bloków!

Elements Kit All in one elementor addon pochodzi z 250+ gotowych bloków. Stwórz dowolną stronę w locie dzięki gotowym blokom z biblioteki Exclusive layout kit. Nie musisz tworzyć od zera, wystarczy, że wprowadzisz projekt z biblioteki zestawów layoutów i zmodyfikujesz go zgodnie z własnymi potrzebami. Twoja strona jest już gotowa do uruchomienia.

MODUŁOWY I LEKKI

Możesz włączyć / wyłączyć określone elementy z panelu opcji Elements Kit, aby zapobiec przeciążeniu witryny dodatkowym kodem CSS lub JS, którego nie użyjesz, co pomoże Twojej witrynie mieć płonącą szybką wydajność.

CAŁKOWICIE KONFIGUROWALNY

Każdy elementor widgets posiada OGROMNE opcje dostosowywania, aby kontrolować dowolne widżety zgodnie z Twoimi potrzebami. Możesz zbudować dowolny styl, który chcesz z naszą wtyczką.

40+ DARMOWE WIDŻETY I LICZENIE

Mamy ponad 40+ widżetów elementor z naszą darmową wtyczką. I każdy Elementor widget i Build z troską. Możemy powiedzieć, że ten pakiet widgetów Elementor jest najlepszy w mieście z projektem, a także kontrolami i funkcjami Będziesz naprawdę zaskoczony korzystaniem z bezpłatnej wersji, która da ci dokładnie uczucie premium.

Zobacz ElementsKit Pro na stronie producenta

Szczegóły

  • Cena
    :

    24.99 PLN

Cart (0)

  • Your cart is empty.